• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/istanbulmuhtarlarfederasyonu/
  • https://twitter.com/istanbulmuhtari

İSTANBUL MUHTARLAR FEDERASYONU

İSTANBUL MUHTARLAR FEDERASYONU

BAŞKAN
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret84150
Takvim
BEYAZ MASA
TRAFİK KAMERALARI

TRAFIK KAMERALARI

istanbul şehir rehberi
SEHIR REHBERI
SAĞLIK VE SOSYAL HİZMETLER
Sağlık ve Sosyal Hizmetler Web Sitesi
T.C KİMLİK SORGULAMA ve DOĞRULAMA

ANASAYFA

Baba ocağıdan Rize de gerçekleşen 10. Rize Muhtarlar Derneği Olağan Kongresinde, Mustafa ERBAŞ büyük bir oy farkı ile kazanarak başkan oldu.
RİZE MUHTARLAR DERNEĞİ KONGRESİ DAVETLİ OLARAK BABA TOPRAĞI RİZE' DE BULUNUYORUM. Bu arada Rizede bulunan Bayram YILMAZ ve Anzer muhtarı Remzi GÜZEL ile beraber Çayeli muhtarlar derneği başkanı ( Sesa ) Mehmet Sarı ' yı makamında ziyaret ettik. Yarın ki kongre hakkında görüşlerini alıp hoş bir şohbet ettik
MENSUBU OLMAKTAN ŞEREF DUYDUĞUMUZ MUHTARLIK KURUMUNUN SAYGIDEĞER TEMSİLCİLERİ, 7 ŞUBAT 2015 DE İSTANBUL MUHTARLAR FEDERASYONUNUN EV SAHİPLİĞİNDE ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPONSORLUĞUNDA BAĞLARBAŞI KONGRE MERKEZİNDE GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ MUHTARLIĞIN TARİHİ,BUGÜNÜ VE GELECEĞİ KONULU SEMPOZYUM ÇOK YÜKSEK KATILIMLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Muhtarları ağırlamış olmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade eden Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, “İstanbul’umuza hoş geldiniz sefalar getirdiniz
Türkiye'nin dört bir yanından gelen muhtarlar ilk defa gerçekleşen 'Uluslararası Yerel Yönetimlerde Muhtarlığın Tarihi, Bugünü, Geleceği Sempozyumu'nda Üsküdar 'da buluştular.
AK Parti Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Malatya Milletvekili Öznur Çalık "Sayın Genel Başkanımız, Başbakanımız Türkiye genelindeki 53 bin muhtarımıza ilk kez bayram tebrik kartı gönderdi.
Saygı değer muhtarlarım 7 Şubat 2015 tarihinde Üsküdar Bağlarbaşı Kültür Merkezi'nde gerçekleştirdiğimiz "Uluslararsı Yerel Yönetimlerde Muhtarlığın Tarihi, Bugünü ve Geleceği" konulu sempozyum 81 vilayet, Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve İstanbul muhtarlarının müşterek katılımıyla Üsküdar Belediyesi ve İstanbul Muhtarlar Federasyonu'nun ev sahipliğinde başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir.
Türkiye’nin dört bir yanından gelen muhtarlar ilk kez gerçekleşen ‘Uluslararası Yerel Yönetimlerde Muhtarlığın Tarihi, Bugünü, Geleceği Sempozyumu’nda Üsküdar’da buluştu. Sempozyumda muhtarların sorunları ve istekleri ele alındı.
İstanbul Muhtarlar Federasyonu olarak aralık ayı toplantımızı Ümraniye Belediyesi ev sahipliğin de Ümraniye Tantavi sosyal tesislerinde yaptık.
Ümraniye Emniyeti Huzur Toplantısı’nda daha huzurlu ve daha güvenli bir ilçe mesajı verdi.
Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu’nun 13’üncü İstişare ve Yönetim Kurulu Toplantısı Muş’ta yapıldı.
Çekmeköy ve Ümraniye muhtarları ile Çekmeköy Kaymakamı ve İstanbul milletvekillerinin katıldığı kahvaltılı toplantıda buluşuldu. Muhtarların sorunları ve 2-B ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu ve milletvekillerine talepler iletildi.
İstanbul Muhtarlar Federasyonu Yönetim Kurulu Toplantısı Beykoz Burun Bahçe tesislerinde kahvaltılı olarak yapıldı
Muhtarlar Konfederasyonu Yönetim Kurulu Toplantısına katılım sağlandı.
Sahrayıcedit Muhtarı Seval ÖZKAN’ ın mahalle meclisi toplantısına katılım sağlandı.
Muhtarlar Konfederasyonu’nun, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı desteğiyle gerçekleştirdiği muhtarlara yönelik çevre eğitimi seminerlerinin ilki Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Göynük beldesindeki Queen Elizabeth Oteli’nde yapıldı.
Muhtarlar Konfederasyonu Adana Toplantısına katılım sağlandı.
 2 
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466
Hava Durumu