• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/istanbulmuhtarlarfederasyonu/
  • https://twitter.com/istanbulmuhtari

İSTANBUL MUHTARLAR FEDERASYONU

İSTANBUL MUHTARLAR FEDERASYONU

BAŞKAN
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret84150
Takvim
BEYAZ MASA
TRAFİK KAMERALARI

TRAFIK KAMERALARI

istanbul şehir rehberi
SEHIR REHBERI
SAĞLIK VE SOSYAL HİZMETLER
Sağlık ve Sosyal Hizmetler Web Sitesi
T.C KİMLİK SORGULAMA ve DOĞRULAMA

ANASAYFA

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile 39 İlçemizin Muhtarlar Dernek Başkanlarımız ve Federasyon olarak sosyal projeler konulu bir toplantı yaptık.
Nüfus Vatandaşlık İşleri Genel Müdürü Sayın Şefik Aygöl, PTT Genel Müdürü Sayın Hakan Gülten ve Daire Başkanı Sayın Suna Üstüner ile Muhtarlık Kurumunun Sorunlarına Çözüm Odaklı görüşmeler yaptık.
Elazığ ve Çevre İllerde Meydana Gelen Deprem İçin İstanbul Muhtarlar Federasyonu Olarak "HER EVDEN BİR BATTANİYE" kampanyası düzenledik.
FEDERASYON BAŞKANIMIZ SAYIN KADİR DELİBALTA, TBMM BAŞKANI SAYIN İSMAİL KAHRAMAN'I EVİNDE ZİYARET EDEREK MUHTARLARIN SIKINTILARI VE MUHTARLIK YASASI HAKKINDA GÖRÜŞTÜLER.
İstanbul Muhtarlar Federasyonu olarak Valimiz Vasip Şahin, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, İBB Muhtarlıklar Müdürlüğü ve Demokrasinin Temel Taşı Muhtarlarımızla Taksimde "Darbe Girişimi" konulu bir açıklama yaparak, şehitlerimiz için karanfil bıraktık.
İstanbul Muhtarlar Federasyonu Başkanı Sn. Kadir DELİBALTA ve Yönetim Kurulumu olarak Gazimağusa Muhtarlar Derneği Başkanı Sn. Mustafa YEŞİLLEME'nin resmi davetlisi olarak 20 Temmuz Kıbrıs Barış Harekatı yıldönümü törenlerine katıldık
İstanbul Muhtarlar Federasyonu Başkanı Sn. Kadir DELİBALTA ve Yönetim Kurulumu olarak Gazimağusa Muhtarlar Derneği Başkanı Sn. Mustafa YEŞİLLEME'nin resmi davetlisi olarak 20 Temmuz Kıbrıs Barış Harekatı yıldönümü törenlerine katıldık
İstanbul Muhtarlar Federasyonumuz Şile'den sonra Esenyurt Muhtarlar Derneği'nin katılımıyla dahada güçlenerek yoluna devam ediyor.
Şile Muhtarlar Derneği iki yıllık bir sürecin ardından,Şile Gardens Otelde, 350 davetlinin katılımıyla. İstanbul Muhtarlar Federasyonubünyesine katıldı.
”Bugün İl Mütevelli heyetine seçtiğimiz federasyon üyelerimizden Recep Alkan ve Gönül Uzun arkadaşımızı tebrik eder yeni görevlerinde başarılar dileriz. Seçime katılıp oy kullanan bütün muhtar arkadaşlarıma da hürmetlerimi sunarım. Birlik ve beraberliğin hakim olduğu güzel bir seçim yaptık. Tüm İstanbul’a ve muhtarlık camiasına hayırlı olsun.”
Avcılar Belediye Başkanımız Handan Toprak'a samimiyeti, misafirperverliği, ilgisi için çok teşekkür ederiz. İstanbul Muhtarlar Federasyonu Başkanımız Kadir Delibalta ve muhtarlarımıza çok teşekkür ederiz.
Büyük Şehir Belediyesi Köyden Mahalleye Dönüşen Kırsal Kesim Muhtarlarımızı Florya Sosyal Tesisleri'nde Toplayarak Yeni Oluşturulan "Kırsal Kesim Müdürlüğü" Hakkında Bilgilendirdi.
İSTANBUL KADIN MUHTARLARI TARAFINDAN "5 ARALIK KADINA SEÇME VE SEÇİLME HAKKININ VERİLİŞİ"NİN 81. YIL DÖNÜMÜ NEDENİYLE TAKSİM ANITINA ÇELENK KOYULDU VE BASIN AÇIKLAMASI YAPILDI.
İstanbul Muhtarlar Federasyonumuzun "Kasım Ayı İstişare ve Yönetim Kurulu Görev Dağılımı Toplantısı" Üsküdar İBB Sosyal Tesislerinde yapıldı. Tüm derneklerimizin eksiksiz katıldığı toplantıda seçilen yeni tüm yöneticilerimize görevlerinde başarılar dileriz
FEDERASYON BAŞKANIMIZ SN. KADİR DELİBALTA, TEŞKİLATLAMA BAŞKANIMIZ DURSUN ALİ YILDIZ, YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ AYŞE GÜNEŞ, SARIYER MUHTARLAR DERNEĞİ BAŞKANI SN. HÜSEYİN SARIUÇAK VE SARIYER MUHTARLARINDAN SN. RECEP ALKAN İLE BEYOĞLU'NDA BİR ZİYARET PROGRAMI DÖNÜŞÜ RASTLADIĞIMIZ KIZILDERİLİ DOSTLARIMIZLA NEŞELİ DAKİKALAR GEÇİRİP HATIRA FOTOĞRAFLARI ÇEKİLDİK.
MHP İL BAŞKANI SN. MEHMET BÜLENT KARATAŞ İLE FEDERASYON BAŞKANIMIZ SN. KADİR DELİBALTA VE İSTANBUL MUHTARLARI MHP İL BİNASINDA BİR ARAYA GELDİ. GÜNCEL KONULARIN KONULDUĞU TOPLANTI ÇOK VERİMLİ GEÇTİ. İSTANBUL MUHTARLARINI AĞIRLAYAN MHP İL BAŞKANINA TEŞEKKÜR EDER, BAŞARILAR DİLERİZ.
AVRUPA BİRLİĞİ BAKANIMIZ SN VOLKAN BOZKIR'LA ÜSKÜDAR BELEDİYE BAŞKANIMIZIN MAKAMINDA YARIM SAATLİK HOŞ SOHBET VE NEŞELİ BİR TOPLANTI YAPTIK.
1 Mayıs 2015 tarihinde Haliç Kongre Merkezi'nde Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Kadir TOPBAŞ, AK Parti İl Başkanı Sn. Selim TEMURCİ ile yaptığımız kahvaltılı toplantı çok verimli geçmiştir.
Tuzla Muhtarlar Derneği İstanbul Muhtarlar Federasyonuna Katılma Kararı Almıştır. Aramıza Hoş Geldiler, Gücümüze Güç Verdiler.
Erzurum Muhtarlar Derneği'nin düzenlediği "Barışa Beraber Yürüyoruz" konulu toplantıya İstanbul Muhtarlar Fedarasyonu'nu temsilen katılım sağladık.
İstanbul Anadolu Kuzey Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Kemal MEMİŞOĞLU muhtarlığımızı ziyaret etti.
Göreve Yeni Seçilen AK PARTİ İstanbul İl Başkanı Selim TEMURCİ ve Görev Arkadaşlarını Makamlarında Ziyaret Ederek Yeni Görevlerinin Hayırlı Olması Dileğinde Bulunduk.
Hatay Muhtarlar Derneği'nin 2. Olağan Kongresi için yönetim kurulu arkadaşlarımızla beraber hoşgörü şehri Hatay'a iki günlük ziyarette bulunduk. Çok güzel ve beraberlik ortamında geçen kongre için Dernek Başkanı Mahmut kardeşim ve bütün yönetimini kutluyorum. Türkiye'nin çeşitli illerinden katılan bütün muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Camiamıza hayırlı olsun.
Dur yolcu, bilmeden gelip bastığın, Bu toprak, bir devrin battığı yerdir. Eğil de kulak ver, bu sessiz yığın, Bir vatan kalbinin attığı yerdir!... NECMETTİN HALİL ONAN
“Milletimize Aşk ile Hizmet Ettiğimiz İçin Hâlâ Dimdik Ayaktayız; İnşallah Aynı Aşk ve İnançla Çalışmaya Devam Edeceğiz”
TÜRKİYE MUHTARLAR KONFEDERASYONUNUN DÜZENLEDİĞİ 17. ERZİNCAN İSTİŞARE TOPLANTISINI YAPMAKTAYIZ. BUGÜNKÜ KONUMUZ UYUŞTURUCUYLA MÜCADELE.
Tüm Muhtarlar İçin Yola Çıkan İstanbul Muhtarları Ankara'dan Mutlu Haberle Geri Dönüyor.
Muhtarlarımızın Geleceğini Değiştirebilecek Yasamızı Konuşmak İçin Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip ERDOĞAN'ın Yanına, Ankara'ya Yola Çıktık.
 1 
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466
Hava Durumu