• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/istanbulmuhtarlarfederasyonu/
  • https://twitter.com/istanbulmuhtari

İSTANBUL MUHTARLAR FEDERASYONU

İSTANBUL MUHTARLAR FEDERASYONU

BAŞKAN
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret84150
Takvim
BEYAZ MASA
TRAFİK KAMERALARI

TRAFIK KAMERALARI

istanbul şehir rehberi
SEHIR REHBERI
SAĞLIK VE SOSYAL HİZMETLER
Sağlık ve Sosyal Hizmetler Web Sitesi
T.C KİMLİK SORGULAMA ve DOĞRULAMA

Şile Artık Federasyonda..

Şile Gardens Otelde, 350 davetlinin katılımıyla gerçekleşen organizasyona muhtarların yanısıra, Enerji Komisyon Üyesi ve İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç.Dr. Kemal Memişoğlu, MHP İstanbul İl Başkanı M.Bülent Karataş, Şile Kaymakamı Salih Yüce, Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu, Şile ilçe siyasi teşkilat yöneticileri ve kamu kuruluş yöneticileri,sivil toplum örgütleri de katıldı.

Bünyesinde 59 köy ve 3 mahalle muhtarlığı barındıran Şile Muhtarlar Derneği Başkanı Murat Tonbul,günün anlamına binaen yaptığı konuşma da; ” İlçemizde bulunan muhtarlarımızı bir dernek altında birleştirmek bizi heyecanlandırmış, çalışmalarımızı koordineli olarak yapmak bizi verimli hale getirmişti. Aynı heyecanı bu akşam da yaşıyoruz, çünkü derneğimiz artık İstanbul Muhtarlar Federasyonu’ na katılıyor.Bu katılımda tüm şile muhtarlarının desteğini alıp hep beraber çalıştığımızın kanıtıdır. Aynı zamanda bu birleşimde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu gecemize katılarak bizlere manevi destek veren tüm konuklarımıza Şile muhtarları adına teşekkür ediyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.” dedi.

Derneğin federasyona katılımını belgeleyen evrakların teslimi ve plaketlerin verilmesinin ardından, TSM ,TRT sanatçısı Recep Alper Çevirel‘in seslendirdiği TSM ve THM eserleriyle daha da neşeli ve samimi bir havada geçen organizasyonun ardından, İstanbul Muhtarlar Federasyonu Başkanı Kadir Delibalta Biz muhtarların asli görevi vatandaşa en iyi hizmeti verebilmektir.Bu hizmetimizi en iyi yerine getirebilmekte tamamen koordineli çalışmalar sayesinde hedefine ulaşmaktadır.Biz de federasyon olarak birlik beraberliği sağlamak ve huzurlu sonuçlar alabilmek adına tüm muhtarlarla birlik olmayı hedefleyen bir kurum olduğumuzu her fırsatta dile getirmekteyiz. İşte bu vesile ile  bugün burada Şile ilçemizin muhtarlık çalışmalarına destek olmak ve onlardan alacağımız destekle daha iyi hizmet verebileceğimiz kanaatindeyim. Bu katılım sürecinde emeği geçen şile muhtarlarımıza dernek başkanı Murat Tonbul nezdinde teşekkür ediyorum.Yine bu sürece emeği geçen federasyondaki arkadaşlarıma da teşekkkür ediyorum. Ayrıca bu anlamlı günde bizleri yalnız bırakmayan tüm misafirlerimize de teşekkür ediyor, bu manevi desteklerinden dolayı kendilerine saygı ve sevgilerimi sunuyorum.” dedi.

  
1017 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466
Hava Durumu